Siz değerli müşterilerimizin mutluluğu var olma sebebimizdir.

Biz kimiz ?

The Berf kuruluşu olan AlHerşeyini 2020 yılında faaliyetlerine başlamış yaşamınızı renklendirmeye çalışan bir alışveriş sitesidir. Alışveriş için aradığınız her şeyi siz değerli müşterilerimize sunmak için buradayız. Ev & Yaşam, Giyim, Moda, Elektronik, Kozmetik ve daha binlerce ürün.

Vizyonumuz

Dürüstlük, kalite ve hizmet prensibiyle çalışan AlHerşeyini kaliteyi ve yenilikçi tasarımları bugün ve gelecekte hizmetinize sunmaya devam edecektir.

Başlangıç Hikayemiz

Yazılımı var, fotoğraf çekimi var, sosyal medya içerikleri,
reklamlar, halkın beğeneceği ürün seçimleri var.
Yeni bir alışveriş sitesi mi ? Nasıl olacak derken,
yıllarca arkadaşlar arasında tartıştık durduk.
En sonunda 2020 yılında başlamaya karar verdik…

Andre Kowalsy Support Boss

Pamela Doe Delivery Driver

Susan McCain Packaging Girl

Ne yapıyoruz ?

Müşterilerimizin alışveriş sitemizden yaptığı alışverişe sahip çıkıyoruz. Müşterilerimin kolay ve keyifli alışveriş yapması için yenilikçi vizyonumuzla hizmet veriyoruz. Çeşitliliğe ve farklı düşünce yapısına özen göstererek her müşterimizin görüşünü alıyoruz.

Bizimle Çalışın !

Müşteriler ürünlerini görsün ve satın alsın. Ürünlerini Alherseyini’de listeleyerek, alherseyini.com’da alışveriş yapan müşterilere kolayca ulaşabilirsin.

Sizin için ne yapabiliriz ?

İletişim numaralarımızdan çalışma saatlerinde bize ulaşabilir. 7/24 anında destek ve sorularınız için mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimizi tüm detaylarını, sertifikalarını, kullanılabilirliğini özenle inceleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Alışveriş sitemizden geçtiğiniz siparişleri bekletmeden işleme alıyoruz. En kısa sürede anlaşmalı kargolarımız aracılığı ile gönderim yapıyoruz.