Biz kimiz ?

The Berf kuruluşu olan alherseyini.com 2020 yılında faaliyetlerine başlamış yaşamınızı renklendirmeye çalışan bir alışveriş sitesidir. Alışveriş için aradığınız her şeyi siz değerli müşterilerimize sunmak için buradayız. Ev & Dekorasyon Yaşam, Mimari ve daha binlerce ürün sizler için alherseyini.com ‘da!

Ne yapıyoruz ?

Müşterilerimizin alışveriş sitemizden yaptığı alışverişe sahip çıkıyoruz. Müşterilerimin kolay ve keyifli alışveriş yapması için yenilikçi vizyonumuzla hizmet veriyoruz. Çeşitliliğe ve farklı düşünce yapısına özen göstererek her müşterimizin görüşünü alıyoruz.

Vizyonumuz

Dürüstlük, kalite ve hizmet prensibiyle çalışan AlHerşeyini kaliteyi ve yenilikçi tasarımları bugün ve gelecekte hizmetinize sunmaya devam edecektir

Bizimle Çalışın !

Müşteriler ürünlerini görsün ve satın alsın. Ürünlerini Alherseyini’de listeleyerek, alherseyini.com ‘da alışveriş yapan müşterilere kolayca ulaşabilirsin.

Başlangıç Hikayemiz

Yazılımı var, fotoğraf çekimi var, sosyal medya içerikleri, reklamlar, halkın beğeneceği ürün seçimleri var. Yeni bir alışveriş sitesi mi ? Nasıl olacak derken, yıllarca arkadaşlar arasında tartıştık durduk. En sonunda 2020 yılında başlamaya karar verdik…

Alherseyini.com The Berf tarafından geliştirilmiştir. @2024.

Sizlerin mutluluğu için çalışıyoruz.

2020
KURULUŞ YILI
2000
MUTLU MÜŞTERİ
10
ÇALIŞMA ORTAKLARIMIZ
2
OFİS
3
TAKIM ÜYELERİ
1600
TAMAMLANAN SİPARİŞ

Sizin için neler yapabiliriz ?

İletişim numaralarımızdan çalışma saatlerinde bize ulaşabilir. 7/24 anında destek ve sorularınız için mail yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimizi tüm detaylarını, sertifikalarını, kullanılabilirliğini özenle inceleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Alışveriş sitemizden geçtiğiniz siparişleri bekletmeden işleme alıyoruz. En kısa sürede anlaşmalı kargolarımız aracılığı ile gönderim yapıyoruz.