Gönderim ve Sipariş

Gönderim Seçenekleri Nelerdir ?

Anlaşmalı olduğumuz kargolar ile gönderim sağlamaktayız. Alherseyini olarak size direkt olarak ulaştırdığımız ürünler Mng kargo aracılığı ile, tedarikçisi olduğumuz ürünler ise tedarikçilerin anlaşmalı kargosu ile gönderilmektedir.

Siparişlerimi ne kadar sürede teslim alacağım ?

Sipariş esnasında özel üretim ve tedarik süreci olmayan ürünler kargo firmalarına en kısa sürede teslim edilmektedir. Teslim edildikten sonra 1-2 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim ?

Siparişlerinizi sipariş takip ekranından ya da tarafımıza ulaşarak takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği zaman kargo bilgisi ve gönderi numarası mail yoluyla paylaşılacaktır.

Hesap oluşturmadan sipariş geçebilir miyim ?

Üyelik oluşturmadan sipariş geçebilirsiniz. Sipariş esnasında girdiğiniz bilgiler ile otamatik olarak üyeliğiniz oluşturulacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim ?

Online alışveriş sitemizden seçtiğiniz ürünleri sepete ekleyerek, gerekli alanları doldurduktan sonra sipariş geçebilirsiniz.

Siparişim ile ilgili bir sorun olursa nasıl ulaşabilirim ?

İletişim numaralarımızdan ya da mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede çalışma arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim ?

Siparişleriniz kargoya verilmediyse ve size özel olarak üretilen bir ürün değil ise bizimle iletişime geçerek kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim ?

Öncelikle size özel üretilen ürünler iade alınmamaktadır. Diğer ürünlerimizin hepsi 21 iş günü içerisinde açılmadığı ve zarar görmediği takdirde iade alınmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünler ile alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz.